Штучний Камінь

Штучний Камінь

Штучний камінь – це сучасний матеріал, що імітує натуральний природній камінь, має різноманітні форми та фактури, а завдяки необмеженій палітрі користується великим попитом у створенні неповторних предметів інтер’єру.

Штучний Камінь TriStone (Korea)

це абсолютний аналог відомих світових брендів за якістю, перевагою якого є демократична доступна ціна.

міцні 88%
гігієнічні 96%
стійкі 89%
не радіоактивні 99%
Кварцовий Камінь Caesarstone
відповідає вимогам найвищих стандартів, це досконалий матеріал для виготовлення підвіконь, довговічних кухонних стільниць та стільниць у ванну кімнату, а також барних стійок і підвіконь.
Дізнатись більше
Искусственный Акриловый Камень TriStone
самый продаваемый бренд в Украине! Уже более 50% покупателей отдали ему свое предпочтение. Благодаря безупречному качеству TriStone завоевал доверие миллионов семей
Дізнатись більше
Avant Quartz (Авант Кварц)
нова марка кварцового каменю. Гранітна та мармурова колекції вражають своїми ексклюзивними, новими для українського ринку декорами. Avant Quartz - екологічно чистий і міцний камінь, який має в своєму складі більше 90% натурального кварцу.
Дізнатись більше
Bienstone (Бьенстоун)
популярний камінь для реалізації проектів з прямими формами. Він має доступну ціну і високі споживчі якості. Вироби з Bienstone завжди виглядають монолітними завдяки невидимим для ока швам.
Дізнатись більше
Тонколистова кераміка Laminam (Італія)
це нове слово в облицюванні поверхонь. Міцні і красиві керамічні поверхні з успіхом використовуються в системах навісних фасадів будівель, в дизайні інтер'єрів та меблевих конструкціях.
Дізнатись більше
Neomarm (Неомарм)
ексклюзивна колекція штучного каменю з мармуровим малюнком. Чудові відтінки і характерні мармурові розводи імітують кращі зразки італійського мармуру. Neomarm в два рази легше натурального мармуру і не поступається йому красою.
Дізнатись більше

Особливості

Штучного Каменю
Широка палітра кольорів.
Швидке та легке відновлення поверхні при наявності будь-яких пошкоджень (подряпин, сколів).
Гігієнічне використання, завдяки відсутності пор.
Стійкий до дії більшості кислот, лугів та активних хімічних реагентів.
Тумба GLAM classic white

Столешница и умывальник изготовлены из искусственного камня. Корпус – ДСП. Фасад – крашеный МДФ. Фурнитура на выбор – GTV (Польша), Blum (Австрия). Тип крепления – подвесной. Размер 1000 * 560 * 500мм. Размер умывальника 500 * 300 * 150мм

Кухня виготовлена на замовлення

Фасад фарбований МДФ. Корпус ДСП. Фурнітура: навеси Sevrol. Підйомний механізм Hafel, в шуфлядах використані висувні механізми повного висуву GTV. Стільниця виготовлена з акрилового каменю Tristone. Led підсвітка GTV. Сушка з нержавіючої сталі